See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DNS - Bežná údržba pozemných komunikácií a oprava výtlkov na území Hlavného mesta SR Bratislavy
Descripción: DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek na zabezpečenie opráv a údržby pozemných komunikácií, ciest I. až III. triedy, miestnych komunikácií I. a II. triedy a účelových komunikácií na území a v správe hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.
Identificador interno: MAGS OVO 53640/2022
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001