2. Procedimiento
Procedimiento
Título: WWV/OND/D312/2026/1_ Groen- en netheidsonderhoud in het district D312 Kortrijk - gewestwegen
Descripción: Het doel van de opdracht is om in het district Kortrijk langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Identificador interno: WWV/OND/D312/2026/1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77340000 Poda de árboles y setos
Clasificación adicional (cpv): 45112200 Trabajos de desmonte de suelos, 77211300 Servicios de deforestación, 77211400 Servicios de tala de árboles, 77211500 Servicios de mantenimiento de árboles, 90918000 Servicios de limpieza de cubos de basura, 90610000 Servicios de limpieza y barrido de calles, 45233200 Trabajos diversos de pavimentación, 45232452 Trabajos de desagüe, 90640000 Servicios de limpieza y vaciado de sumideros, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 77312000 Servicios de desbrozo, 77312100 Servicios de eliminación de malezas, 45233229 Mantenimiento de arcenes, 77314100 Servicios de encespedado, 77315000 Trabajos de siembra, 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos, 90511300 Servicios de recogida de basuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: WWV/OND/D312/2026/1 - 1
Descripción: De werken omvatten hoofdzakelijk: • het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerkzaamheden aan de bestaande grasbermen en beplanting (maaien van bermen, scheren van hagen, onderhoud van plantvakken, …); • het snoeien en vellen van lijnbomen langs de gewestwegen; • beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgtermijn; • het oprapen en verwijderen van zwerfvuil; • het uitvoeren van netheidsonderhoudswerkzaamheden van de verhardingen van wegen en fietspaden (vegen van verhardingen, reinigen van vluchtheuvels en verhoogde verharde inrichtingen); • het reinigen van straatkolken, aquadrains en onderzoeksputten; • het ruimen van sloten; • het profileren van bermen door afgraving; • het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen) en inzake netheidsonderhoud (sluikstortingen e.d.); • het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn; • het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken; • het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek.
Identificador interno: 1