745278-2026 - Resultados
Países Bajos – Material pedagógico – Prodas- Raamovereenkomst voor onderwijsleerpakketten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Prodas- Raamovereenkomst voor onderwijsleerpakketten
Descripción: Stichting Prodas is voornemens een opdrachtnemer te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor de levering van onderwijsleerpakketten.
Identificador interno: 25.2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
5. Lote
Lote: LOT-0000