745439-2026 - Licitación
Bélgica – Productos alimenticios diversos – Levering van voedingswaren (algemene voeding, vlees, vis) aan de verschillende centra van Sport Vlaanderen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering van voedingswaren (algemene voeding, vlees, vis) aan de verschillende centra van Sport Vlaanderen
Descripción: In 6 van de 12 centra beschikt Sport Vlaanderen over een keuken in eigen beheer: Brugge, Gent, Genk, Herentals, Nieuwpoort en Waregem. Deze centra dienen dus regelmatig allerlei voedingsartikelen aan te kopen voor zowel eigen personeel als voor deelnemers aan sportkampen, -klassen en -stages (zowel kinderen, jeugd als volwassenen) en topsporters. Deze opdracht omvat de regelmatige levering van algemene voedingsproducten, waaronder kruidenierswaren, verse voeding, zuivelproducten en diepvriesproducten, aan de verschillende centra gedurende één jaar. De opdracht kan driemaal worden verlengd met telkens één jaar.
Identificador interno: 2026-SP¨CENTRA-37
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-SP¨CENTRA-37 - 1
Descripción: Levering van voedingswaren (algemene voeding, vlees, vis) aan de verschillende centra van Sport Vlaanderen
Identificador interno: 1