See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Intelligent Electronic Devices (IED's)
Descripción: Het doel van dit dossier is een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop van de IED’s noodzakelijk voor de uitbating van de transformatorstations, schakelposten en distributiecabines. Dit gaat over een overstroombeveiliging, een kabeldifferentiaalbeveiliging, een railkoppeling IED (schakelmogelijkheid en signalisatie stand schakelaar), een Interface IED, een meetcel IED. Buiten scope is de installatie en assemblage van de materialen in de posten.
Identificador interno: FLU25L027
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31210000 Aparatos eléctricos de conmutación o protección de circuitos eléctricos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: FLU25L027 - IED's
Identificador interno: 1