745827-2026 - Licitación
Países Bajos – Impresoras y trazadores gráficos – Multifunctionals
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Multifunctionals
Descripción: De opdracht betreft leveren en onderhouden van multifunctionals en printers op elke locatie van opdrachtgever, zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsleidraad.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: - -
Identificador interno: 1