746082-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de mantenimiento de terrenos – Vegen en onkruidbeheersing verharding
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vegen en onkruidbeheersing verharding
Descripción: Onkruidbeheersing en vegen verhardingen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Vegen van verhardingen en goten; b. Onkruidbeheersing op verhardingen en in goten; c. Afvoeren en storten vrijgekomen materiaal; d. Registreren van afwijkingen; e. Bijkomende werkzaamheden. De hoeveelheid resultaatsverplichting is opgenomen voor één onderhoudsjaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77314000 Servicios de mantenimiento de terrenos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel. Vegen en onkruidbeheersing verharding
Descripción: Onkruidbeheersing en vegen verhardingen De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Vegen van verhardingen; b. Afvoeren en storten veegvuil; c. Onkruidbeheersing op verhardingen en in goten; d. Registreren van afwijkingen; e. Bijkomende werkzaamheden.
Identificador interno: 1