2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Brokerdiensten inhuur tijdelijk personeel
Descripción: Voor de invulling van tijdelijke functies vanaf salarisschaal 8 (CAO SGO) is Rogplus op zoek naar een dienstverlener die de brokerfunctie vervult. Voor de functies tot en met schaal 7 is een bestaand contract met een uitzendbureau. circa 7200 uur per jaar (op basis van historisch gemiddelde)
Identificador interno: BD-202704-Rogplus
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79621000 Servicios de suministro de personal para oficinas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingen