2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Preventief en correctief onderhoud riooltechnische installaties
Descripción: De gemeente Rucphen besteedt het preventief en correctief onderhoud van haar riooltechnische installaties aan. De opdracht omvat onder meer het reinigen, inspecteren, onderhouden, herstellen en vervangen van onderdelen van rioolgemalen, drukriolering, randvoorzieningen, regenmeters, transport- en persleidingen en aanverwante installaties. Tevens maakt een 24/7 storingsdienst en rapportage in de beheerapplicaties SAM en Iview onderdeel uit van de opdracht. De opdracht heeft betrekking op het onderhoud van circa 23 rioolgemalen, 10 randvoorzieningen, 385 drukriolering- en drainagegemalen, 2 centrale verdeelkasten (CVK's) en 7 regenmeters binnen de gemeente Rucphen. Daarnaast omvat de opdracht het uitvoeren van preventief onderhoud, reiniging, inspecties conform BRL K14020/01, een 24/7 storingsdienst, correctief onderhoud en vervangingswerkzaamheden. De genoemde aantallen zijn indicatief en kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst wijzigen. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend en er geldt geen afnameverplichting.
Identificador interno: K011772
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50511000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De overeenkomst kan drie (3) keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar.