746606-2026 - Licitación
Bélgica – Servicios de salud y asistencia social – Aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk voor het GB van Schaarbeek
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk voor het GB van Schaarbeek
Descripción: Deze opdracht beoogt de aansluiting van de gemeente Schaerbeek bij een erkende externe dienst voor preventie en bescherming op het werk , voor al haar personeel, inclusief medewerkers van de gemeentelijke administratie en het personeel van de gemeentelijke scholen waarvoor de gemeente Schaerbeek de organiserende instantie is (FR en NL).
Identificador interno: scha/achats/2026/048
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Principales características del procedimiento: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: scha/achats/2026/048 - 1
Identificador interno: 1