746810-2026 - Licitación
Países Bajos – Seguimiento medioambiental que no sea para la construcción – Vis- en Kreeft monitoring
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vis- en Kreeft monitoring
Descripción: De opdracht betreft het uitvoeren van visstandmonitoring en rivierkreeftenmonitoring binnen het beheergebied van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK), ten behoeve van inzicht in de ecologische toestand van het watersysteem en de uitvoering van de Kaderrichtlijn Water (KRW). De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Kreeftenmonitoring • Perceel 2: Vismonitoring Perceel 1 Kreeftenmonitoring: 250.000 Perceel 2 Vismonitoring: 650.000
Identificador interno: A0415
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90711500 Seguimiento medioambiental que no sea para la construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Kreeftmonitoring
Descripción: De opdracht betreft het uitvoeren van visstandmonitoring en rivierkreeftenmonitoring binnen het beheergebied van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK), ten behoeve van inzicht in de ecologische toestand van het watersysteem en de uitvoering van de Kaderrichtlijn Water (KRW). De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Kreeftenmonitoring • Perceel 2: Vismonitoring Perceel 1 Kreeftenmonitoring: 250.000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Raamovereenkomst voor perceel 1 wordt aangegaan voor een vaste looptijd van één (1) jaar, met driemaal een verlengingsoptie van telkens één (1) jaar. De Raamovereenkomst voor perceel 2 wordt aangegaan voor een vaste looptijd van vier (4) jaar, met eenmaal een verlengingsoptie van drie (3) jaar.
Lote: LOT-0002
Título: Vismonitoring
Descripción: De opdracht betreft het uitvoeren van visstandmonitoring en rivierkreeftenmonitoring binnen het beheergebied van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK), ten behoeve van inzicht in de ecologische toestand van het watersysteem en de uitvoering van de Kaderrichtlijn Water (KRW). De opdracht is verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Kreeftenmonitoring • Perceel 2: Vismonitoring Perceel 2: 650.000
Identificador interno: 2