746943-2026 - Licitación
Países Bajos – Barrederas viales – Levering en onderhoud twee middelgrote veegmachines
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering en onderhoud twee middelgrote veegmachines
Descripción: Levering en het onderhoud van twee nieuwe middelgrote veegmachines. Inruil van de twee bestaande veegmachines maakt ook onderdeel uit van de opdracht. Levering en onderhoud van twee middelgrote veegmachines.
Identificador interno: K010558
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34921100 Barrederas viales
Clasificación adicional (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De overeenkomst onderhoud veegmachines heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst kan drie (3) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.