2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ROV 15 Uitvoeringsjaar 2026 en 2027 Raamovereenkomst voor het leveren en aanbrengen van bestortingen en bijkomende werkzaamheden aan de waterkeringen
Descripción: Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor het leveren en aanbrengen van bestortingen en bijkomende werkzaamheden aan de waterkeringen. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horendeuitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het raamovereenkomst met kenmerk ROV 15 Uitvoeringsjaar 2026 en 2027 Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het leveren van stortsteen; - Het aanbrengen van stortsteen; - Ter beschikking stellen van materieel; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44900000 Piedra para construcción, piedra caliza, yeso y pizarra
Clasificación adicional (cpv): 45246410 Mantenimiento de defensas contra crecidas
5. Lote
Lote: LOT-0000