2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beleidsmedewerker onderwijs en kwaliteitszorg
Descripción: Dynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University Onbepaald
Identificador interno: TiU/AS07226
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Onderwijs- en onderzoekondersteuning
Descripción: Dit perceel betreft o.a. beleidsvoorbereiding en uitvoering, onderwijsontwikkeling, internationalisering, kwaliteitsborging, accreditatie, ondersteuning onderwijssystemen, BKO/CTO training, onderwijsadministratie en ondersteuning docenten.
Identificador interno: 5