747139-2026 - Licitación
Bélgica – Productos cárnicos – Raamovereenkomst voor aankoop en levering van bereide vleeswaren (charcuterie) en salades voor voorzieningen niet gelegen in West-Vlaanderen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor aankoop en levering van bereide vleeswaren (charcuterie) en salades voor voorzieningen niet gelegen in West-Vlaanderen
Descripción: RAAMOVEREENKOMST VOOR AANKOOP EN LEVERING VAN BEREIDE VLEESWAREN (CHARCUTERIE) EN SALADES VOOR VOORZIENINGEN GELEGEN IN ALLE PROVINCIES BEHALVE WEST-VLAANDEREN
Identificador interno: 2026-406-BVA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15130000 Productos cárnicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-406-BVA - 1
Identificador interno: 1