747481-2026 - Resultados
Países Bajos – Mobiliario – Meubilair
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Meubilair
Descripción: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: het adviseren over en het leveren, installeren en service verlenen van nieuw en mogelijk refurbished kantoor- en schoolmeubilair ten behoeve van voCampus. Mogelijk wordt ook meubilair tijdelijk gehuurd. De omvang van de opdracht is naar schatting € 3.000.000 inclusief btw. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: - -
Identificador interno: 1
747481-2026 - Resultaat
Nederland – Meubilair – Meubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1