747494-2026 - Licitación
Países Bajos – Autoclaves – Europese Aanbesteding Sterilisatoren CSA
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese Aanbesteding Sterilisatoren CSA
Descripción: Binnen de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) van het Erasmus MC zijn momenteel zes stoomsterilisatoren in gebruik. Deze installaties vervullen een essentiële functie binnen het proces van reinigen, desinfecteren en steriliseren van herbruikbare medische hulpmiddelen. Van de zes stoomsterilisatoren dienen er vier te worden vervangen. Met deze aanbesteding beoogt Erasmus MC daarom vier stoomsterilisatoren te vervangen door toekomstbestendige, bedrijfszekere en efficiënt inzetbare installaties die aansluiten op de processen, capaciteit en kwaliteits- en continuïteitseisen van de CSA. De vervanging betreft een instandhoudingsopgave voor een periode van circa acht jaar. 4
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33191110 Autoclaves
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1