2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Accountantsdiensten gemeente Rheden
Descripción: Gemeente Rheden wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor accountantsdienstverlening voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging van één maal met één jaar. 652000
Identificador interno: 2026-
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79200000 Servicios de contabilidad, de auditoría y fiscales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Gemeente Rheden wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor accountantsdienstverlening voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging van één maal met één jaar. basisdienstverlening € 163.000 per jaar
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: geen