748184-2026 - Licitación
Bélgica – Trabajos de dragado y de bombeo – Duurzame onderhoudsbaggerwerken in de maritieme toegangswegen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Duurzame onderhoudsbaggerwerken in de maritieme toegangswegen
Descripción: Het voorwerp van de aanneming vormt het uitvoeren van hoofdzakelijk onderhoudsbaggerwerken door middel van sleephopperzuigers in de maritieme toegangswegen in en naar de haven van Oostende, Zeebrugge en Antwerpen, de maritieme toegang op de Noordzee, de maritieme toegang van Wielingen tot de zeesluis te Wintam, in de maritieme toegangswegen op het kanaal Gent-Terneuzen (KGT). Zie bestek voor meer informatie.
Identificador interno: DMOW/MT/03049
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45252124 Trabajos de dragado y de bombeo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: DMOW/MT/03049 - 1
Identificador interno: 1