2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Cateringdienstverlening KNAW Stafbureau
Descripción: De KNAW wenst samen te werken met een leverancier voor de banqueting (evenementenservice), vergaderservice, de exploitatie van het bedrijfsrestaurant en het verzorgen van de drankenautomaten. Evenementenservice: 40 weken per jaar, gemiddeld 3 evenementen per week, met gemiddeld 110 bezoekers per evenement. Bedrijfsrestaurant: gemiddeld 36 medewerkers per werkdag met een besteding van €4,76 per persoon. Geraamde waarde: €535.000 per jaar. Genoemde getallen zijn op basis van normale afname. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Snellere doorlooptijd, minder dan 10 inschrijvers verwacht en volledig transparant voor de markt.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55500000 Servicios de cantina y de suministros de comidas desde el exterior
Clasificación adicional (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos, 42968100 Distribuidores de bebidas, 55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De KNAW wenst samen te werken met een leverancier voor de banqueting (evenementenservice), vergaderservice, de exploitatie van het bedrijfsrestaurant en de verzorgen van de warmedrankenautomaten. Evenementenservice: 40 weken per jaar, gemiddeld 3 evenementen per week, gemiddeld 110 bezoekers per evenement. Bedrijfsrestaurant: gemiddeld 36 medewerkers per werkdag met een besteding van €4,76 per persoon. Geraamde waarde: €535.000 per jaar. Genoemde getallen zijn op basis van normale afname. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van drie (3) jaar, waarbij geldt dat er voor de KNAW de mogelijkheid is om de overeenkomsten eenzijdig driemaal (3x) met één (1) jaar te verlengen, tot in totaal zes (6) jaar. Aanbestedende dienst geeft uiterlijk drie (3) maanden voor aflopen van de overeenkomsten aan of er gebruik wordt gemaakt van een verlenging. Aanbestedende dienst beoogt de overeenkomsten in te laten gaan op 1 december 2026.