748311-2026 - Notificación previa de adjudicación directa
Países Bajos – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Pipetteerrobot Volta Labs Callisto voor MUMC+
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Pipetteerrobot Volta Labs Callisto voor MUMC+
Descripción: Maastricht Universitair Medisch Centrum (MUMC+) is voornemens een Callisto™ Sample Prep System aan te schaffen bij Volta Labs. De voorgenomen opdracht betreft de initiële levering en ingebruikname van één Callisto™ Sample Prep System, inclusief installatie en gebruikersinstructie. Daarnaast omvat de beoogde contractuele reikwijdte onderhoud en service en systeemgebonden verbruiksartikelen. De optie bestaat dat er tijdens de looptijd van de raamovereenkomst, maximaal vier bijkomende robots inclusief verbruiksartikelen, service- & applicatiesupport kunnen worden aangekocht onder de raamovereenkomst voor het MUMC+ - zie ook document Motivatie Vrijwillige Transparantie
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Pipetteerrobot Callisto
Descripción: Pipetteerrobot Callisto - zie document Motivatie Vrijwillige Transparantie zie document Motivatie Vrijwillige Transparantie
Identificador interno: 1