748635-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes – Europese aanbesteding Terreinonderhoud t.b.v. NUOVO Scholen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese aanbesteding Terreinonderhoud t.b.v. NUOVO Scholen
Descripción: De aanbestedende dienst is op zoek naar een opdrachtnemer die het terreinonderhoud op de diverse locaties van de opdrachtgever kan uitvoeren. De aanbesteding bestaat uit één perceel, bestaande uit het onderhoud bij diverse schoollocaties voor het openbaar voorgezet onderwijs. De aanbestedende dienst is op zoek naar een opdrachtnemer die het terreinonderhoud op de 16 locaties van de opdrachtgever kan uitvoeren. De aanbesteding bestaat uit één perceel, bestaande uit het onderhoud bij 16 schoollocaties voor het openbaar voorgezet onderwijs.
Identificador interno: 11284/In
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verleningsopties
748635-2026 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Europese aanbesteding Terreinonderhoud t.b.v. NUOVO Scholen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 11284/In
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsopties