749326-2026 - Resultados
Países Bajos – Uniformes militares – Raamovereenkomst Onderscheidingstekens en Emblemen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst Onderscheidingstekens en Emblemen
Descripción: De opdracht omvat het op afroep ontwikkelen en leveren van onderscheidingstekens en emblemen. Het assortiment bestaat uit circa 1.600 verschillende artikelen, met bestelhoeveelheden variërend van 10 tot 20.000 stuks per keer en een gemiddelde jaarlijkse afname van ongeveer 800.000 stuks. De raamovereenkomst wordt afgesloten met één (1) leverancier per perceel voor een vaste looptijd van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot één (1) verlenging van drie (3) jaar. De maximale looptijd bedraagt derhalve zeven (7) jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35811300 Uniformes militares
Clasificación adicional (cpv): 18420000 Complementos de vestir
5. Lote
Lote: LOT-0000