749540-2026 - Resultados
Bélgica – Tarjetas para la compra de carburante – Tankkaarten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Tankkaarten
Descripción: Dit aankoopdossier betreft het afsluiten van meerdere raamovereenkomsten voor: - Het leveren van klassieke brandstoffen (diesel, benzine, CNG) via tankkaarten voor de vloot: o Kadervoertuigen (nationaal en internationaal) o Dienstvoertuigen (nationaal) o CNG dienstvoertuigen (nationaal) - Het leveren en beheren van de tankkaarten - Het leveren van tankkaarten en laadpassen voor privégebruik door personeelsleden die niet beschikken over een kadervoertuig - Het leveren via de tankkaart van AdBlue aan de pomp of in de shop van het tankstation - Via de tankkaart kunnen bepaalde tolgelden in België en het buitenland betaald worden - OBU (on board unit) in functie van de kilometerheffing voor dienstvoertuigen: Het voorzien in de installatie van de OBU, controle van de werking, administratie en facturatie - Het leveren van elektriciteit via laadpassen door te fungeren als MSP* (Mobility Service Provider). Onder “MSP” wordt verstaan: o het aanbieden van laadpassen die toegang geven tot publiek toegankelijke laadinfrastructuur in Europa. o bestuurders van elektrische voertuigen helpen bij het lokaliseren van (beschikbare) publieke laadinfrastructuur via een app. o het doorfactureren van elektriciteit die geladen werd via publieke laadinfrastructuur; deze laadsessie werd geactiveerd en geregistreerd via de door de MSP aangeboden laadpas. o het aanbieden van een MSP - abonnement in combinatie met een laadpas en een mobiele applicatie. o voorzien in maximale roaming en interoperabiliteit over de verschillende CPO’s heen.
Identificador interno: NET25D001
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30163100 Tarjetas para la compra de carburante
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: NET25D001 - Klassieke brandstoffen kadervoertuigen
Descripción: Klassieke brandstoffen kadervoertuigen (nationaal en internationaal)
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 09132000 Gasolina
Clasificación adicional (cpv): 09132100 Gasolina sin plomo, 09120000 Combustibles gaseosos, 09310000 Electricidad, 09134200 Combustible para motores diésel, 09123000 Gas natural, 09130000 Petróleo y destilados
Lote: LOT-0002
Título: NET25D001 - Klassieke brandstoffen utilitaire voertuigen
Descripción: Klassieke brandstoffen utilitaire voertuigen (nationaal)
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: NET25D001 - CNG
Descripción: CNG
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: NET25D001 - Elektriciteit - publiek laden nationaal & internationaal
Descripción: Elektriciteit – publiek laden nationaal & internationaal
Identificador interno: 4
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Tankkaarten
Interne identificatiecode: NET25D001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30163100 Tankkaarten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 09132000 Benzine
Aanvullende classificatie (cpv): 09132100 Loodvrije benzine, 09120000 Gasvormige brandstoffen, 09310000 Elektriciteit, 09134200 Dieselbrandstof, 09123000 Aardgas, 09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: NET25D001 - CNG
Beschrijving: CNG
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4