749650-2026 - Licitación
Países Bajos – Material pedagógico – EA Onderwijs Les Pakket voor Stichting Primair Onderwijs in de gemeente Zundert ism Contractables
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Onderwijs Les Pakket voor Stichting Primair Onderwijs in de gemeente Zundert ism Contractables
Descripción: Dit aanbestedingsdocument bevat de informatie om een inschrijving te doen voor de Europese openbare aanbesteding Onderwijs Leermiddelen Pakket (OLP) van Stichting Primair Onderwijs in de gemeente Zundert. In dit document worden de aanbestedende dienst, de opdracht, de procedure, de eisen ten aanzien van inschrijvers, de eisen en vragen ten aanzien van de opdracht en de wijze van beoordeling van inschrijvingen beschreven. Alle rondom de aanbesteding te nemen beslissingen worden in dit document beschreven en gemotiveerd.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
5. Lote
Lote: LOT-0000