749928-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de limpieza y barrido de calles – Onkruidbeheersing+ondersteuning reiniging verhardingen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onkruidbeheersing+ondersteuning reiniging verhardingen
Descripción: Onkruidbeheersing op verhardingen in gemeente Tiel Ter beschikking stellen materieel ten behoeve van ondersteuning reiniging verhardingen in de gemeenten Tiel, Buren en West-Betuwe zie RAW-raamovereenkomsten
Identificador interno: 0557-003
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90610000 Servicios de limpieza y barrido de calles
Clasificación adicional (cpv): 77312100 Servicios de eliminación de malezas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Onkruidbeheersing verhardingen gemeente Tiel
Descripción: Onkruidbeheersing op verhardingen in gemeente Tiel zie RAW-raamovereenkomsten
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van 2 jaar, te weten van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2028. Deze overeenkomst bevat een optie tot verlenging van 2 keer 2 jaar. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december van het jaar erop.
Lote: LOT-0002
Título: Inzet materieel ondersteuning reiniging verharding
Descripción: Inzet materieel ten behoeve van ondersteuning reiniging verharding, gemeenten Tiel, Buren en West Betuwe.
Identificador interno: 2