2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dagelijks onderhoud en meldingen van openbare verlichting (OVL)
Descripción: De Provincie Overijssel is voornemens een opdracht te verstrekken voor WK-2026-07, het dagelijks onderhoud en meldingen van de openbare verlichting. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: 1. het beheer en onderhoud van de openbare verlichtingsinstallatie; 2. het herstellen van storingen en schades aan de verlichtingsinstallatie; 3. leveren en plaatsen masten en armaturen; 4. leveren en plaatsen van schakelkasten; 5. leveren en leggen grondkabels. De geraamde waarde bedraagt € 6.000.000
Identificador interno: 25.O.106
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232000 Servicios de mantenimiento de instalaciones de alumbrado público y semáforos
Clasificación adicional (cpv): 34920000 Equipo para carreteras, 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlening