750615-2026 - Licitación
Bélgica – Servicios de seguros de asistencia médica – Hospitalisatieverzekering
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Hospitalisatieverzekering
Descripción: Hospitalisatieverzekering
Identificador interno: PPP051-1585/6078/2026/1585
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66512200 Servicios de seguros de asistencia médica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/1585 1_1
Opciones:
Descripción de las opciones: Toegestane opties (De inschrijver mag maximaal drie bijkomende formules aanbieden als toegestane opties. De inschrijver is vrij in de samenstelling van deze formules, op voorwaarde dat de aangeboden waarborgen rechtstreeks verband houden met het voorwerp van de opdracht. Deze formules kunnen onder meer betrekking hebben op tandzorg, ambulante zorgen, optische zorgen of andere gelijkaardige prestaties. De toegestane opties wordt niet in aanmerking genomen bij de vergelijking en beoordeling van de offertes en hebben geen invloed op de gunning van de opdracht. Voor alle bijkomende formules geldt dat zij uitsluitend kunnen worden onderschreven in aanvulling op de basisformule. De verzekeringsnemer neemt in elk geval de premie van de basisformule voor de hoofdverzekerden ten laste. De verplichte bijkomende formule en de eventuele vrije opties worden niet in aanmerking genomen bij de vergelijking en beoordeling van de offertes en hebben geen invloed op de gunning van de opdracht. Scenario 1: De hoofdverzekerde geniet standaard de basisformule, gefinancierd door de werkgever, maar kan er facultatief voor kiezen om aan te sluiten bij de extra waarborgen (verplichte optie) waarbij: De premie voor de hoofdverzekerde volledig wordt gedragen door de werkgever Gezinsleden facultatief kunnen aansluiten De premie voor deze gezinsleden volledig wordt gedragen door het personeelslid via een derdebetalerssysteem* Scenario 2: De hoofdverzekerde geniet standaard de basisformule, gefinancierd door de werkgever, maar kan er facultatief voor kiezen om aan te sluiten bij de extra waarborgen (verplichte optie). In dat geval: Wordt de meerprijs voor de hoofdverzekerde gedragen door de hoofdverzekerde via een derdebetalerssysteem* Kunnen gezinsleden eveneens aansluiten bij de uitgebreide formule Wordt de premie voor gezinsleden volledig door het personeelslid betaald via een derdebetalerssysteem* * Onder derdebetalerssysteem wordt verstaan dat de premie voor facultatieve waarborgen rechtstreeks wordt ingehouden via een door de verzekeraar georganiseerd betalingssysteem))