751014-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Inhuur externe expertise [Managed Service Provider (MSP)]
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur externe expertise [Managed Service Provider (MSP)]
Descripción: OSVS wil voor de inhuur van externe arbeidskrachten gebruik maken van een Managed Service Provider (MSP). Met betrekking tot inhuur externe arbeidskrachten wil OSVS één opdrachtnemer contracteren die als proactieve business partner zorgt voor een efficiënte, transparante en rechtmatige inrichting en uitvoering van het volledige inhuurproces. Onduidelijk
Identificador interno: 26-II-rs
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Inhuur externe expertise [Managed Service Provider (MSP)] : geen perceelverdeling
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De initiële looptijd is vier jaar. OSVS heeft het recht om de Opdracht twee (2) maal met twee jaar te verlengen.