751150-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de seguros – WGA ERD Verzekering Stichting Vonk
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: WGA ERD Verzekering Stichting Vonk
Descripción: Aanbestedende dienst overweegt om per 1 januari 2027 een conventionele WGA ERD verzekering af te sluiten. De verwachte totale loonsom 2026 van de Aanbestedende dienst is ca. € 62.260.000,-. Het totaal aantal verwachte werknemers voor 2026 is ca. 1300. In het bijgeleverde Adfiz inventarisatieformulier staan de overige bijzonderheden beschreven.
Identificador interno: 2027VO
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1