751242-2026 - Resultados
Bélgica – Equipo de refrigeración – Vernieuwen koelmachine op campus MER (Blok E)
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vernieuwen koelmachine op campus MER (Blok E)
Descripción: Opdracht voor het vervangen van een bestaande koelinstallatie op Campus Merestraat, 9300 Aalst Inbegrepen in de opdracht: 1/ Werken aan bestaande installaties, inclusief veilig buiten dienst stellen, leeglaten, beschermen en opnieuw in dienst nemen 2/ Stalen leidingen voor verwarming en ijswater, inclusief lassen, ophangingen, uitzetvoorzieningen, doorvoeren en bevestigingen 3/ Kraanwerk en regelorganen (afsluiters, vlinderkranen, strangregelventielen, terugslagkleppen, aftapkranen), volledig bereikbaar, vervangbaar en geïsoleerd 4/ Automatische ontluchting van de installaties 5/ Thermische en dampdichte isolatie van alle leidingen, kraanwerk en toestellen, inclusief water- en UV-bestendige afwerking voor buitentoepassingen 6/ Verwarmingslinten voor vorstbeveiliging van leidingen, inclusief regeling, elektrische voeding en GBS-melding 7/ Luchtgekoelde waterkoelmachine met frequentiegestuurde schroefcompressoren, inclusief levering, plaatsing, opstart, testen en volledige integratie met het Siemens GBS 8/ Sokkels en metalen structuren, inclusief trillings- en geluidsdemping 9/ Proeven, keuringen en inregelingen, inclusief dichtheidsproeven, hydraulische inregeling en functionele testen 10/ Identificatie en labeling van toestellen, leidingen en elektrische bekabeling 11/ As-built- en PID-dossier, digitaal aan te leveren bij voorlopige oplevering 12/ Opkuis van alle geplaatste installaties 13/ Verplichte opties
Identificador interno: PPP0VJ-915/6704/2025/EE/TD/074 koelmachine campus MER (Blok E)
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42513200 Equipo de refrigeración
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025/EE/TD/074 koelmachine campus MER (Blok E)_1
Clasificación adicional (cpv): 42500000 Equipos de refrigeración y ventilación, 42513290 Equipo frigorífico comercial, 42531000 Partes de equipos refrigeradores