751419-2026 - Licitación
Bélgica – Conducciones – Levering, plaatsing en indienststelling van een oefenlocatie voor de bestrijding van waterstofincidenten
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering, plaatsing en indienststelling van een oefenlocatie voor de bestrijding van waterstofincidenten
Descripción: Campus Vesta, het autonoom provinciebedrijf dat de opleidingen voor de hulpdiensten van de provincie Antwerpen organiseert, wil op haar domein in Emblem (Ranst) een oefenlocatie voor de bestrijding van waterstofincidenten laten installeren. Het bestek heeft betrekking op de levering, plaatsing en indienststelling van deze installatie, die bestaat uit drie onderdelen: • Een demo-opstelling waarmee een horizontale en verticale waterstofvlam op hogere druk (8 bar) veilig en gecontroleerd kan worden gedemonstreerd; • Een digitale sturing, ontsteking en beveiliging, bij voorkeur met afstandsbediening, die op zowel waterstof als aardgas kan werken; • Industriële lekscenario’s (flens, klep, leiding) in de pijpengracht en eventueel in het magazijn en pompenpark.
Identificador interno: 2026_SvdW_06
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44161000 Conducciones
Clasificación adicional (cpv): 35111000 Equipo de extinción de incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026_SvdW_06 - 1
Descripción: • Een demo-opstelling waarmee een horizontale en verticale waterstofvlam op hogere druk (8 bar) veilig en gecontroleerd kan worden gedemonstreerd; • Een digitale sturing, ontsteking en beveiliging, bij voorkeur met afstandsbediening, die op zowel waterstof als aardgas kan werken; • Industriële lekscenario’s (flens, klep, leiding) in de pijpengracht en eventueel in het magazijn en pompenpark.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 35000000 Equipo de seguridad, extinción de incendios, policía y defensa