See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Renting van gestripete politievoertuigen
Descripción: Renting van gestripete politievoertuigen
Identificador interno: PPP1AR-127/6025/2026/001
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34114200 Automóviles de policía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Descripción: Perceel 1 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Identificador interno: 2026/001_1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 (Volkswagen T7 Multivan volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 029 - perceel 52 (combi))
Descripción: Perceel 2 (Volkswagen T7 Multivan volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 029 - perceel 52 (combi))
Identificador interno: 2026/001_2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3 (Skoda Elroq volgens het raamcontract van IGEMO met nummer GUBES2500006 - lot 10 )
Descripción: Perceel 3 (Skoda Elroq volgens het raamcontract van IGEMO met nummer GUBES2500006 - lot 10 )
Identificador interno: 2026/001_3
Lote: LOT-0004
Título: Perceel 4 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Descripción: Perceel 4 (Volvo XC60 volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2021 R3 032 - perceel 45)
Identificador interno: 2026/001_4
Lote: LOT-0005
Título: Perceel 5 (Mercedes Vito volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2025 DSA R3 2021: lot 49)
Descripción: Perceel 5 (Mercedes Vito volgens het raamcontract van de federale politie met nummer 2025 DSA R3 2021: lot 49)
Identificador interno: 2026/001_5
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1AR-127/6025/2026/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114200 Politieauto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/001_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026/001_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026/001_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2026/001_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2026/001_5