751775-2026 - Licitación
Países Bajos – Materiales audiovisuales – Audiovisuele middelen vergaderruimtes
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Audiovisuele middelen vergaderruimtes
Descripción: De gemeente Barneveld is voornemens audiovisuele middelen (AV-middelen) aan te schaffen, te laten installeren en te laten onderhouden voor het gemeentehuis en de gemeentewerf. Deze opdracht omvat de (gefaseerde) levering van moderne, gebruiksvriendelijke AV-middelen die aansluiten op de uitgangspunten van de Nieuwe Werkomgeving, alsmede de professionele installatie daarvan en een tweedelijns servicevoorziening gedurende de looptijd van de overeenkomst. Zie aanbestedingsdocumenten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32321300 Materiales audiovisuales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingen