751778-2026 - Resultados
Bélgica – Equipamiento médico – Leveren, plaatsen en in dienst stellen van een Biplane angiografiezaal voor interventionele radiologie
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van een Biplane angiografiezaal voor interventionele radiologie
Descripción: Toelichting: Aankoop, levering en installatie van een Biplane angiografietoestel voor interventionele radiologie inclusief alle aanpassingswerken, inclusief Biplane angriografietoestel, toestel eigen werkzaamheden, alle aanpassingswerken van de locatie, technieken, serverruimte, hardware en software. Installatie, ingebruik name en opleiding voor de gebruikers van het Biplane angiografietoestel. Technische opleiding voor Medisch Technische Dienst. Aanpassing en/of voorzien van de nodige loodafscherming volgens verslag van Controlatom dient tevens inbegrepen te zijn in de opdracht. Aan de hand van een nog uit te voeren studie door Controlatom. Alle verplichte keuringen en attesten dienen inbegrepen te zijn in de aanneming. De inschrijver neemt kennis van de bijlage: Algemeen veiligheids-en gezondheidsplan AZORG en bevestigd zich hieraan te houden. De aannemer treft alle nodige maatregelen om schade aan bestaande infrastructuur te vermijden en sluit stofhinder binnen het gebouw volledig uit. Tijdens de werken worden bestaande, geleverde en geïnstalleerde materialen beschermd tegen beschadiging, weersinvloeden en diefstal. Het in gebruik nemen van gebouwen of delen ervan houdt geen oplevering van de werken in. Levering, plaatsing, aansluiting, indienststelling en testing van alle onderdelen van de installatie zijn steeds inbegrepen.
Identificador interno: PPP0VJ-924/6677/2026/EE/RAD/004
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/EE/RAD/004_1
Clasificación adicional (cpv): 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario, 33111000 Aparatos para radiología, 33182300 Aparatos de cirugía cardíaca
Opciones:
Descripción de las opciones: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)