752001-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de inspección de alcantarillas – Raamovereenkomst reinigen en inspecteren riolering 2027 - 2031
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst reinigen en inspecteren riolering 2027 - 2031
Descripción: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - toepassen tijdelijke afsluiters; - reinigen riolering; - inspecteren riolering; - afvoeren en storten van slib; - toepassen tijdelijke verkeersmaatregelen en voorzieningen; - bijkomende werkzaamheden. Deze raamovereenkomst omvat reinigings- en visuele inspectiewerkzaamheden van een deel van het rioolstelsel in de gemeente Noordenveld.
Identificador interno: 950001.028
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90491000 Servicios de inspección de alcantarillas
Clasificación adicional (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -