2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Boekings- en coordinatiediensten voor artiestenprogrammatie, met inbegrip van artiestengages en rechtstreeks verbonden externe kosten.
Descripción: APB Provinciaal recreatiedomein Zilvermeer is op zoek naar één raamcontractant die instaat voor de geïntegreerde programmatie, boeking en coördinatie van artiesten en podiumacts voor Pennenzakkenrock en andere interne evenementen. De diensten omvatten onder meer het voorstellen en afstemmen van de programmatie, het onderhandelen en opvolgen van overeenkomsten, de planning en praktische coördinatie met de artiesten en de aanbestedende overheid, en de opvolging tot en met de uitvoering. De opdracht omvat zowel (i) de artiestengages, (ii) de vergoeding voor de boekings- en coördinatiediensten van de opdrachtnemer als (iii) de rechtstreeks met de uitvoering verbonden externe kosten, voor zover deze in de opdrachtdocumenten of de overeenkomst zijn voorzien.
Identificador interno: PAUCHAK202701
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92312000 Servicios artísticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: PAUCHAK202701 - 1
Identificador interno: 1