See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanstellen van een dienstverlener voor het opstellen van een studie voor de wegenis- en rioleringswerken in de Hundelgemsesteenweg te Gent en Merelbeke-Melle, tussen spoorlijnen 50 en 50A, inclusief de Koestraat, Peter Benoitlaan, Herfstlaan en Koningin Elisabethlaan.
Descripción: De onderhavige opdracht betreft de opmaak van een ontwerpstudie voor de wegenis- en rioleringswerken in de Hundelgemsesteenweg te Gent en Merelbeke-Melle, tussen spoorlijnen 50 en 50A, inclusief de Koestraat, Peter Benoitlaan, Herfstlaan en Koningin Elisabethlaan. De opdracht bestaat uit 2 delen: • Deel 1: de herinrichting van de Hundelgemsesteenweg tussen spoorlijn 50 en 50A, de Peter Benoitlaan en de Koestraat, • Deel 2: de herinrichting van de Herfstlaan en de Koningin Elisabethlaan,
Identificador interno: Z-061-26-006 (DOM-061/22/008-Z, DOM-129/26/010-Z en DOM-129/26/008-Z)
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Z-061-26-006 (DOM-061/22/008-Z, DOM-129/26/010-Z en DOM-129/26/008-Z) - 1
Identificador interno: 1