2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contractació del servei per muntatge/desmuntatge d'infraestructures i equipaments per realització d'esdeveniments a Sant Josep de sa Talaia
Descripción: Transport, muntatge i desmuntatge d'escenaris i altre equipament per esdeveniments organitzats o promoguts per l'Ajuntament de Sant Josep de sa Talaia
Identificador interno: 9722/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
Clasificación adicional (cpv): 45237000 Trabajos de construcción de escenarios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: 1 any des de la data de finalització del contracte i es podrà prorrogar dues vegades