752936-2026 - Resultados
Países Bajos – Electricidad – Energiebesparende producten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Energiebesparende producten
Descripción: Door de gestegen energieprijzen kampt een groep Rotterdammers met Energiearmoede. Deze Rotterdammers hebben steeds meer moeite met het betalen van hun energierekening, en zij zijn niet altijd in staat om hun woning te verduurzamen om zo het energieverbruik te verlagen. In 2024 had 11,1% van de Rotterdammers last van Energiearmoede. Met de gestegen energieprijzen en de huidige inflatie verwachten wij dat meer Rotterdammers behoefte hebben aan Energiebesparende maatregelen. Specifiek voor het gebied Rotterdam Noord is de opdracht energieklussers inbesteed aan Rotterdam Inclusief, het arbeids- en mens ontwikkelbedrijf van de Gemeente Rotterdam , voor meer informatie kunt u kijken op Rotterdam Inclusief | www.rotterdam.nl.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
Clasificación adicional (cpv): 71314000 Servicios de energía y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000