753262-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de gestión de alcantarillados – preventief en correctief onderhoud aan alle rioolgemalen, etc.etc.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: preventief en correctief onderhoud aan alle rioolgemalen, etc.etc.
Descripción: preventief en correctiefonderhoud aan de gemalen zoals verder omschreven in de bijgevoegde documenten. zie bijlage
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90480000 Servicios de gestión de alcantarillados
Clasificación adicional (cpv): 45259100 Reparación y mantenimiento de planta depuradora de aguas residuales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: perceel noord
Descripción: dit betreft het noordelijke deel van de gemeente Land van Cuijk zie bijgevoegde documenten waaruit blijkt dat er eigenlijk drie percelen zijn te weten noord perceel zuid en perceel drie de gehele opdracht
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 90400000 Servicios de alcantarillado
Opciones:
Descripción de las opciones: voor de opties zie de documenten
Lote: LOT-0002
Título: perceel zuid
Descripción: zie bijgevoegde documenten waaruit blijkt dat er eigenlijk drie percelen zijn te weten noord perceel zuid en perceel drie de gehele opdracht zie bijgevoegde documenten waaruit blijkt dat er eigenlijk drie percelen zijn te weten noord perceel zuid en perceel drie de gehele opdracht
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: perceel drie is gehele opdracht zowel perceel noord als zuid
Identificador interno: 3