753371-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Gemeente Harderwijk Technisch adviseur energievoorziening Nieuw Weiburg
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Gemeente Harderwijk Technisch adviseur energievoorziening Nieuw Weiburg
Descripción: In Harderwijk ontwikkelen wij Nieuw-Weiburg; een wijk met ca. 1.100 woningen, kantoren (ca. 8.000 m2) en zorg en welzijn (ca. 1.500 m2) , centraal gelegen nabij het station. Voor deze locatie is een collectieve energievoorziening ontworpen op basis van WKO, warmtepompen en individuele afleverunits. De volgende stap is een zorgvuldig aanbestedingstraject om een marktpartij te selecteren die zowel de realisatie als de exploitatie van de energievoorziening op zich neemt. Voor dit specialistische traject zoeken wij een technisch adviseur energievoorzieningen met ervaring in aanbestedingen, technische omschrijvingen en energieconcepten. Het projectteam bestaat naast de algemeen projectleider uit een projectleider warmtetransitie en warmtenet, een projectondersteuner en een aantal vakspecialisten. Wij zoeken een inhoudelijke adviseur voor de technische inhoud die nodig is tijdens het volledige aanbestedingstraject. Daarbij werk je nauw samen met onze projectleider warmtetransitie en warmtenet en het inkoopteam. Je werkzaamheden omvatten onder andere: 1. Technische uitwerking & documentatie Opstellen van een algemene technische omschrijving van het energieconcept (input voor de selectieleidraad en gunningsleidraad). Uitwerken en aanscherpen van functionele en technische eisen, capaciteitsvragen, systeemarchitectuur, demarcaties en prestatienormen. Opstellen van technische bijlagen voor de gunningsleidraad, inclusief energieprestatie-eisen, materialen, monitoring en randvoorwaarden voor exploitatie. 2. Selectiefase Borgen van technische uitgangspunten in de selectieleidraad. Formuleren van selectiecriteria en beoordelingsmethodieken vanuit technisch perspectief. Beantwoorden van technische vragen uit de Nota van Inlichtingen. Technisch beoordelen van inschrijvingen in de selectiefase. 3. Gunningsfase Bijdragen aan het aanscherpen van de gunningscriteria. Opstellen en verbeteren van de technische omschrijving voor de gunningsleidraad. Beantwoorden van technische vragen tijdens twee vragenrondes. Technisch beoordelen van inschrijvingen en bijwonen van presentaties. Aanleveren van input voor de voorlopige gunning. 4. Overleg & advisering Structurele deelname aan overleggen (gemiddeld twee per maand). Technisch sparringpartner voor projectteam, juristen en beleid. Meedenken en adviseren ten aanzien van de ruimtelijke inpassing van het energiesysteem. Meedenken en adviseren ten aanzien van de borging van het energieconcept door middel van onder andere milieu- en energieprestatie-eisen in het omgevingsplan. Flexibiliteit in inzetbaarheid is van groot belang. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt gemiddeld 8 uur per week over de gehele looptijd van de overeenkomst. Vanwege de dynamiek en fasering van het aanbestedingstraject (zoals de opstel- en beoordelingsfases, de Nota van Inlichtingen en het beoordelen van inschrijvingen) kan de feitelijke tijdsbesteding per week variëren en betreft dit een gemiddelde. Deze opdracht wordt uitgevoerd op urenbasis. Er is nadrukkelijk géén sprake van een resultaatsverplichting of aanneming van werk, maar van een zelfstandige adviesrol binnen het project Nieuw-Weiburg. De werkzaamheden worden door de opdrachtnemer volledig naar eigen professioneel inzicht en zonder hiërarchische gezagsverhouding uitgevoerd. De gemeentelijke projectleider geeft geen inhoudelijke sturing of instructies op de wijze van uitvoering; afstemming vindt uitsluitend plaats op proces- en voortgangsniveau.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000