753608-2026 - Licitación
Polonia – Material para angiografías – 271/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Kliniki Kardiologii Dziecięcej dla UCK
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 271/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Kliniki Kardiologii Dziecięcej dla UCK
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Kliniki Kardiologii Dziecięcej dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w załączniku nr 3 do SWZ (Pakiet 1-13). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części.
Identificador interno: 271/PN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33111710 Material para angiografías
Clasificación adicional (cpv): 33184200 Prótesis vasculares, 33184100 Implantes quirúrgicos, 33141200 Catéteres
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet 1
Descripción: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Identificador interno: Pakiet 1
Clasificación principal (cpv): 33184100 Implantes quirúrgicos
Opciones:
Descripción de las opciones: Zgodnie z załącznikiem nr 4a do SWZ
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet 2
Identificador interno: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet 3
Identificador interno: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet 4
Identificador interno: Pakiet 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet 5
Identificador interno: Pakiet 5
Clasificación principal (cpv): 33184200 Prótesis vasculares
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet 6
Identificador interno: Pakiet 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet 7
Identificador interno: Pakiet 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet 8
Identificador interno: Pakiet 8
Descripción de las opciones: Zgodnie z załącznikiem nr 4b do SWZ
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet 9
Identificador interno: Pakiet 9
Clasificación principal (cpv): 33141200 Catéteres
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet 10
Identificador interno: Pakiet 10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet 11
Identificador interno: Pakiet 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet 12
Identificador interno: Pakiet 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet 13
Identificador interno: Pakiet 13