2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zakup, instalacja i uruchomienie kolumny anestezjologicznej wraz z lampą operacyjną na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną”
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, instalacja i uruchomienie kolumny anestezjologicznej wraz z lampą operacyjną na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ, obejmujący: zał. 3.1 - OPZ dla kolumny anestezjologicznej i lampy operacyjnej, i zał. 3.2 - OPZ dla prac projektowych oraz robót budowlano-instalacyjnych, zwany dalej „OPZ” Wykonawca przed przystąpieniem do prac opisanych w załączniku 3.2 do SWZ będzie zobowiązany podpisać zobowiązanie, zgodnie ze wzorem znajdującym się na końcu załącznika 3.2 do SWZ. 3. Zamawiający na podstawie art. 16b ust. 2 Ustawy Pzp zastrzega, że wyroby medyczne pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych nie mogą stanowić więcej niż 50% całkowitej wartości zamówienia brutto. Ustalenie kraju pochodzenia towaru zgodnie z art. 60. unijnego kodeksu celnego (ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 952/2013 z dnia 9 października 2013 r. ustanawiające unijny kodeks celny).
Identificador interno: PN-76/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia spowodowaną koniecznością uruchomienia Oddziałów w sali zabiegowej Kliniki Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego i rozliczenia do końca roku środków w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną”.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
5. Lote
Lote: LOT-0002
Título: Zakup, instalacja i uruchomienie kolumny anestezjologicznej wraz z lampą operacyjną na potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach realizacji projektu inwestycyjnego pn. „OnkoPlus - rozwój Uniwersyteckiego Centrum Onkologii wraz z medycyną nuklearną”.