753677-2026 - Licitación
Lituania – Trabajos de construcción de puentes – Krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda jungiamajame kelyje Nr. 141123014 0,086 km tilto per Smeltalę rekonstravimo projekto parengimas, projekto vykdymo priežiūra ir darbų atlikimas
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda jungiamajame kelyje Nr. 141123014 0,086 km tilto per Smeltalę rekonstravimo projekto parengimas, projekto vykdymo priežiūra ir darbų atlikimas
Descripción: Krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda jungiamajame kelyje Nr. 141123014 0,086 km tilto per Smeltalę rekonstravimo projekto parengimas, projekto vykdymo priežiūra ir darbų atlikimas
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45221110 Trabajos de construcción de puentes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0