753678-2026 - Licitación
Bulgaria – Equipo portuario – Доставка и монтаж на нова система от понтони в пристанище "Свети Никола" гр.Черноморец
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Доставка и монтаж на нова система от понтони в пристанище "Свети Никола" гр.Черноморец
Descripción: В предмета на поръчката се включва доставка и монтаж на понтонни съоръжения както следва: Доставка и монтаж на понтонни секции от конструкция, изградена от сплави, които са проектирани специално за устойчивост на корозия в солена вода (алуминй 6005 A T6 или еквивалент) и с неплъзгащ се декинг (полипропиленов или еквивалентен); Т-понтони от конструкция, изградена от сплави, които са проектирани специално за устойчивост на корозия в солена вода (алуминй 6005 A T6 или еквивалент) и с неплъзгащ се декинг (полипропиленов или еквивалентен); Фингери с регулируем профил за свързване; Раздатъчни колонки за електрозахранване и водоснабдяване на плавателни съдове; Самостоятелна санитарна помпа Макси-плюс колонка Пасарелки за достъп от конструкция, изградена от сплави, които са проектирани специално за устойчивост на корозия в солена вода (алуминй 6005 A T6 или еквивалент) и с неплъзгащ се декинг (полипропиленов или еквивалентен); Кнехтове за швартоване, стълби, компенсаторни поплавъци и др. В предмета на поръчката се включва и прецизно позициониране и инсталиране на закотвящи пайлове, чрез плаваща платформа, оборудвана със специализирана подемна и пробивна техника за работа под вода. Закотвящите пайловете е необходимо да бъдат вкопани на дълбочина минимум 4 метра или повече под нивото на дънния грунд. За целта ще е необходимо предварително да се извърши изземване на воден пулп и намив в района на закотвяне на понтоните и намиването им близо до бреговата линия. Във връзка с доставката и монтажа на описаното оборудване ще изпълняват други доставки и дейности, подробно описани в приложената количествена сметка (Приложение № 1). В предмета на поръчката се включва и гаранционна поддръжка на доставеното и монтирано оборудване за гаранционния срок на същото.
Identificador interno: 611655
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34931000 Equipo portuario
5. Lote
Lote: LOT-0001