753859-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Minicompetitie Inhuur Engineer Voice
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Minicompetitie Inhuur Engineer Voice
Descripción: Wij zijn op zoek naar een allround systeem engineer met ervaring in het luchtvaartdomein en ervaring met het werken met kritieke systemen. Je bent direct inzetbaar omdat je kennis hebt van de communicatiesystemen die in het luchtvaart domein gebruikt worden en principes die hierbij gehanteerd worden. Je bent bekend met de complexe samenhang van systemen die zorgen voor het goed functioneren van onze communicatiesystemen. Je gaat je in ieder geval bezighouden met het beheer van onze primaire Voice Communicatie Systeem (VCS). Het onderzoeken en oplossingen van (complexe) systeemstoringen behoort tot je takenpakket.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 364