753960-2026 - Resultados
Países Bajos – Contenedores y cubos de residuos y basura – Raamovereenkomst voor ondergrondse containers
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor ondergrondse containers
Descripción: De gemeente Kampen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de ondergrondse containers ten behoeve van de inzameling van restafval en oud papier en karton (OPK). De raamovereenkomst heeft een maximale looptijd van vier (4) jaar. Zie aanbestedingsstukken.
Identificador interno: 24.K.141
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie aanbestedingsstukken.