See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Събиране, транспортиране и обезвреждане/третиране на опасни и други отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД
Descripción: Предмет на обществената поръчка са дейности по събиране, транспортиране и обезвреждане/третиране на опасни и други отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД. Събирането се осъществява от средищната площадка на лечебното заведение. Събирането и транспортирането на опасните отпадъци, следва да се извършва по график, а за част от дейностите – по заявка. Брой на посещенията в лечебното заведение – минимум 2 пъти седмично /по утвърден график/, а при необходимост - при допълнителна заявка по e-mail на Изпълнителя. Времето на реакция при извънредно повикване е по предложение от участника, в часове, но не повече от 4 часа от подаване на сигнала. Услугата се извършва с транспорт, собственост на Изпълнителя. Изпълнителят се задължава да извърши събирането на отпадъците със собствени контейнери, чийто размер и характеристика са описани в изискванията за всяка отделна обособена позиция. Количествата по дейностите от спецификацията, приложена към документацията за участие в процедурата, ще са в зависимост от конкретните заявени потребности на Възложителя за срока на договора - 36 месеца от неговото сключване. Отделните видове дейности по събиране, транспортиране и обезвреждане на опасни отпадъци са обособени в две самостоятелни обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1: Събиране, транспортиране и обезвреждане/третиране на опасни отпадъци и събиране, транспортиране и оползотворяване/рециклиране на други отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД 2. Обособена позиция №2: Събиране, транспортиране и обезвреждане на химикали Оферти могат да се подават за една или повече обособени позиции. Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците подават само една оферта за изпълнение на поръчката и не се допуска представяне на варианти.
Identificador interno: 603545
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Събиране, транспортиране и обезвреждане/третиране на опасни отпадъци и събиране, транспортиране и оползотворяване/рециклиране на други отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД
Descripción: Обособена позиция №1 обхваща дейности по събиране, транспортиране и обезвреждане/третиране на опасни отпадъци и събиране, транспортиране и оползотворяване/рециклиране на други отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД. Характерът, графикът, кодовете на отделните отпадъци от дейността на УМБАЛ „Света Анна” – София АД и прогнозното количество на дейностите по обособена позиция №1 са описани подробно в техническа спецификация, неразделна част от документацията по настоящата обществена поръчка. Изпълнителят следва да извършва събирането на отпадъци с кодове 18 01 01, 18 01 02, 18 01 03*, 18 01 08*, 18 01 09, 18 01 10* и 20 01 21* със собствени контейнери с вместимост между 200 и 250 литра, /минимум 90 броя/, безвъзмездно предоставени на Възложителя за срока на договора. Изпълнителят следва да извършва събирането на отпадъци с кодове 20 01 33* и 20 01 34 със собствени контейнери с вместимост между 20 и 70 литра, /минимум 5 броя/, безвъзмездно предоставени на Възложителя за срока на договора. Изпълнителят следва да извършва събирането на отпадъци с код 20 01 35* със собствени контейнери с вместимост до 1000 литра, /минимум 2 броя/, безвъзмездно предоставени на Възложителя за срока на договора. Отпадъци с код 20 01 21* следва да бъдат съхранявани и транспортирани в съдове, непозволяващи счупване на лампите съгласно изискванията на Наредбата за излязлото от употреба електрическо и електронно оборудване. Отпадъци с кодове 20 01 33* и 20 01 34 следва да бъдат съхранявани и транспортирани в контейнери, осигуряващи вентилация, съгласно Наредбата за батерии и акумулатори и за негодни за употреба батерии и акумулатори. Отпадъци с код 20 01 35* следва да бъдат съхранявани и транспортирани в контейнери от твърд непропусклив материал, непозволяващ пробиване, съгласно Наредбата за излязлото от употреба електрическо и електронно оборудване.
Identificador interno: 603554