754010-2026 - Licitación
Lituania – Servicios de transporte por la vía pública – Keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos pirkimas
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos pirkimas
Descripción: Keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos pirkimas
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos, teikiamos mažos talpos autobusais
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: 4.2. Paslaugų / jų dalies / etapo / periodo suteikimo termino pratęsimas Paslaugų teikimo laikotarpis Šalių abipusiu rašytiniu susitarimu gali būti pratęstas 1 (vieną) kartą 12 (dvylikai) mėnesių, jeigu yra išlikęs Paslaugų poreikis ir neišnaudota Pradinės Sutarties vertė.
Lote: LOT-0002
Título: keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos, teikiamos vidutinės talpos autobusais
Identificador interno: 2
Descripción de las opciones: Paslaugų teikimo laikotarpis Šalių abipusiu rašytiniu susitarimu gali būti pratęstas 1 (vieną) kartą 12 (dvylikai) mėnesių, jeigu yra išlikęs Paslaugų poreikis ir neišnaudota Pradinės Sutarties vertė.
Lote: LOT-0003
Título: keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos, teikiamos didelės talpos autobusais
Identificador interno: 3